Проектування

АБК Квадрат виконує повний комплекс проектних робіт, функції генерального проектувальника, проектування конструкцій, фундаментів, внутрішніх та зовнішніх інженерних мереж, технологічних розділів проекту, та інше…

Компанія ТОВ «АБК «Квадрат» виконує проектні роботи різної категорії складності та усіх стадій проектування.

Від ескізу до робочої документації – усе в одних руках.

Архітектура

Кожен проект починається з ідеї та концепції.

Креативна, цікава та функціональна архітектура це 50-т відсотків успіху проекту.

До кожного проекту ми  маємо творчий підхід. Ми надаємо проектам індивідуальні риси у відповідності до побажань клієнта, зберігаючи при цьому функціональність та технічну надійність будівлі.

У нашій команді працює креативна та професійна група архітекторів які зможуть втілити в життя Ваші найрізноманітніші проекти. Ми допоможемо Вам побудувати зручну, функціональну, неординарну та виразну нерухомість.

Обираючи АБК Квадрат Ви обираєте функціональність та комфорт.

Будівництво

АБК Квадрат виконує функції генерального підрядника в будівництві та управління об’єктами будівництва.

Одним із напрямків діяльності компанії АБК Квадрат є інсталяція та будівництво внутрішніх та зовнішніх інженерних мереж водопостачання, опалення, каналізації, електропостачання, електроосвітлення та електрообладнання.

Компанія АБК Квадрат використовує в своїх проектах енергозберігаючі технології та сучасне обладнання.

Обираючи АБК Квадрат Ви обираєте тепло та комфорт у своїй оселі.

Супроводження

Ми не просто проектуємо ми повністю супроводжуємо проекти будівництва починаючи з питань відведення земельної ділянки та закінчуючи введенням об’єктів нерухомості в експлуатацію.

АБК Квадрат займається отримання вихідних даних необхідних для проектування та будівництва, отримання дозвільних документів та  технічних умов, погодженням та затвердження проектної документації, отримує дозволи на будівництво та підготовчі роботи.

ТОВ «АБК «Квадрат» допоможе Вам у най коротші терміни ввести об’єкт в експлуатацію та отримати свідоцтво на право власності нерухомим майном.

Ми економимо Ваш час чим допомагаємо зберегти Ваші кошти.