Сергій Пилявець:

Сергій Сергійович Пилявець здобув будівельну освіту у Київському Національному Університеті Будівництва та Архітектури за спеціалізацією Водопостачання, водовідведення та охорона водного басейну.

В роки навчання в університеті постійно працював на будівництві де отримав перші практичні навики та досвід.

Свій офіційний трудовий шлях розпочав у 2001 році у конструкторському відділі виробничого підприємства «Укртеплоенерго» де працював біля 3-х років на посаді інженера конструктора станцій водопостачання та пожежогасіння.

У 2003 році влаштувався на роботу в проектну майстерню «Архітектоніка» на посаду головного фахівця систем водопостачання та водовідведення де невдовзі був призначений на посаду керівника інженерного відділу підприємства.

У 2006 році, у віці 25-ть років Сергій Сергійович вирішив розпочати власну справу та заснував компанію ТОВ АБК Квадрат.

Руслан Шевченко:

Руслан Шевченко навчався у Київському Національному Університеті Будівництва та Архітектури за спеціалізацією "Архітектура".

Свій творчий шлях розпочав у 1998 році в архітектурній майстерні "ТАМ Степанов" на посаді архітектора. В даній майстерні Руслан Олександрович пройшов шлях від рядового архітектора до головного архітектора проектів.

У 2007 - 2010 роках працював в управляючій компанії "ICG group" в службі замовника на посаді провідного архітектора.

З 2007 року тісно співпрацює з проектною компанією АБК "Квадрат. З 2010 року обіймає в ТОВ АБК Квадрат посаду головного архітектора проектів.

Компанія:

Компанія ТОВ «АБК «Квадрат» була заснована в 2006 році інженером-проектувальником Сергієм Сергійовичом Пилявцем.

Свою діяльність компанія АБК Квадрат розпочинала з проектування виключно інженерних мереж.

Вивчаючи потреби своїх клієнтів та постійно аналізуючи потреби ринку, керівництвом АБК Квадрат було прийнято рішення розширити сферу діяльності компанії.

На сьогоднішній день компанія надає досить широкий спектр послуг займаючись розробкою концепцій забудови, виконує функції генерального підрядника та генерального проектувальника, отримує вихідні дані, дозволи необхідні для проведення будівельних робіт, погоджує проекти будівництва, вводить в експлуатацію готові об’єкти будівництва.

За роки існування ТОВ «АБК «Квадрат» було реалізовано понад 160 об’єктів нерухомості різної категорії складності та різного функціонального призначення.

Завдяки високому професійному рівню і досвіду працівників нашої компанії та чіткому менеджменту Ви зможете отримати бажаний фінансовий результат за максимально короткий термін.

Ми надзвичайно цінуємо кожного клієнта нашої компанії. Двері нашого офісу завжди відкриті для Вас, Ваших друзів та партнерів.